בגדי כלה וערב בעיצוב אישי במידות שונות

טלפקס:039507098 דגמים יחודיים לנשים שאוהבות להתלבש,מעצבת שמלות כלה,בגדי ערב ,שבתות,חגים ואירועים במבחר עיצובים מבמובילים בארץ ובעולם.אני מזמינה אותך לבוא ,להתרשם ולשוחח. מזה שנים רבות אני עוסקת באופנה לצד עבודתי בהוראה. השילוב בינהן יצר גישה ייחודית לעיצוב אופנה המבוססת על תהליך, המעודד הדדיות ושיתוף הלקוחה בפיתוח הבגד, הקשבה לרחשי ליבה ושימת דגש על מגע אישי והקפדה על פרטים .
מאז ומעולם הייתה האופנה האהבה שלי, לצד אהבתי למשפחה לבעל ולילדים. התחלתי את הקריירה בעיצוב בגדים עבורי ועבור אחיותי ובנותי. כשהגעתי לביה”ס בו לימדתי לבושה ביצירותי, נתקלתי בבקשות חוזרות ונשנות של חברותי המורות ליצור עבורן אותם הדגמים.מכאן התפתח הרעיון של עיצוב ומכירה לקהל הרחב. בשנת 1989 יצאתי לראשונה לשווק לחנויות מעצבים קולקציה של דגמיי תחת המותג
כשפרשתי מההוראה בשנת 2003, החלטתי לבנות לעצמי פינה משלי על פי סגנוני ותפיסותי.בסיוע קובי בעלי היזם והמנהלים , פתחתי סטודיו בראשון לציון בו אני מעצבת, מיצרת ומוכרת את דגמי. הגזרות והדגמים שאני מעצבת באים לענות על הצורך של נשים בגילאים ובמבני גוף שונים ללבוש בגד שיחמיא לגזרתן ויתאים לאופיין.הקו המנחה אותי הוא בגדים לנשים אמיתיות.הקולקציה שלי מיועדת גם לנשים במידות גדולות. לאחרונה הוספתי ליין של בגדי כלה, בגדי נערות ובנות מצווה בעיצוב אישי הרוצות להראות אחרת.
כיון שאני חיה ונושמת אופנה, אני מקפידה זה שנים לעקוב אחרי החידושים במותגים המובילים בארץ ובעולם. אי לכך חומרי הגלם המשמשים בייצור והתפירה הינם מהמובחרים והאיכותיים הקיימים.
הסטודיו שלי מהווה עבורך כלי שבעזרתו תגשימי חלומות. ביחד נשתף פעולה בתהליך עיצוב הבגד תוך מתן תשומת לב מרבית לכל פרט ופרט .בנוסף תמצאי בסטודיו שלי בגדים אופנתיים מוכנים במבחר בדים ודגמים לימי חול ,שבתות חגים ואירועים.
אני מקוה שהבגדים אותם אני מעצבת עבורך יגרמו לך אושר, הנאה ושמחה כי לכך הם נועדו. אני מזמינה אותך לבוא, להתרשם ולשוחח.
שלך
אטי יעקובסון

טלפון: טלפקס:039507098
אתר: http://www.ettyjacobson.com