בניית אתרים איכותיים

546501610 רוצה לבנות אתר? – השווה מחירים לבניית אתרים כאן ועכשיו – בניית אתרים מקצועית ע”י בוני אתרים מנוסים. כיום כבר ברור לכולם כי על מנת לשדר רצינות חייבים כל עסק ארגון או חברה, גדולים כקטנים, לתפעל אתר אינטרנט. בניית אתרים היא תהליך הנעשה בשלבים, כאשר ראשית נעשה בירור ראשוני של התכנים הרצויים וקהל היעד הרלוונטי.
ישנם כמה תכנים בסיסיים שמהווים חלק בלתי נפרד מכל אתר: דף הבית, הוא ה”פתיח” של האתר ומכיל את המידע הראשוני והבסיסי ביותר שיעזור לגולש להתמצא ולמצוא המידע הרצוי לו במהירות האופטימאלית. דף הבית מנתב את הגולשים לקטגוריות משנה, עליהן יש להחליט ביחד עם הלקוח. עומס רב מדי של קטגוריות משנה יעיק על הגולש ויבלבל אותו, ומאידך- עליהן לפרוס את סוגי האינפורמציה שהאתר מכיל בצורה הבהירה והתקשורתית ביותר.
לאחר שהמבנה הבסיסי של האתר מגובש, מתחילים בוני האתרים שלנו בעבודתם. ראשית העבודה היא- בניית התשתית עליה יונח אחר כך התוכן (הקבוע או המתחלף) של האתר. למעשה, שלב זה מזכיר סלילת כביש: הנחת התמרורים ושילוט החוצות מגיעה רק בשלב מאוחר יותר. (זהו שלב עיצוב האתר).
בניית אתרים הינה תהליך פשוט למדי מבחינה טכנית. בוני האתרים שלנו הינם בעלי שליטה מצוינת הן בשפת HTML והן בפלאש, ומצוידים בניסיון רב ההופך את עבודתם למקצועית ומדויקת. אתר טוב יכול להיבנות בימים ספורים של עבודה, מתוך מחשבה על טובת הלקוח ושביעות רצונו מן התוצאה הסופית.
שתי השיטות העיקריות, אם כן, לתחום בניית אתרים, הן HTML ופלאש. שפת ה HTML היא הרווחת ביותר במקרים בהם ישנה תחלופה גדולה של טקסטים באתר. בניית אתרים בשפת HTML מאפשרת לערוך שינויים טכניים בצורה הנוחה והמהירה ביותר. עם זאת, בשנים האחרונות נעשתה בניית אתרים בפלאש רווחת אף היא. יתרונה של שיטה זו היא בכך שהיא מאפשרת לשלב באתר אנימציות וקבצי סאונד, שלא “שורפות” לגולש זמן יקר בהמתנה עד תום טעינת הסרט. חסרונו של הפלאש הוא בכך שאין הוא מתאים לעריכת מאסות של טקסט, ועל כן פועלים בכל מקרה בהתאם לצרכי הלקוחות המשתנים, והכל על מנת שהתוצר הסופי יהיה מקצועי, נוח, ומתאים לדרישת הלקוח.

טלפון: 546501610
אתר: http://www.xn-----vldcxuacc1bmq9a6col5ack.com/

רייכמן פתרונות אינטרנט

רייכמן פתרונות אינטרנט החלה את דרכה כחברת קידום אתרים במנועי החיפוש (SEO). עם הזמן החברה התפתחה לתחומים נוספים בתחום ה – Web. הניסיון והידע הרב

Read More »

בלקבוקס  

ברוכים הבאים לשירותי הקידום האוטומטים של בלקבוקס- צריכים תנועה לאתר? צפיות אמיתיות לסרטון שלכם? לייקים לעמוד הפייסבוק? הגעתם למקום הנכון! הזמינו באתר וקבלו תוצאות מיידיות.

Read More »

פיתוח אפליקציות

03-6872982 פיתוח אפליקציות לפייסבוק, לאייפון, לאנדרואיד פיתוח אפליקציות לפייסבוק, לאייפון, לאנדרואיד או לכל אתר אינטרנט, הוא טרנד שהולך ומתחזק בשנים האחרונות. מותגים וחברות רבות מעדיפים

Read More »

KNOW

073-2240000 KNOW אתר שמרכז שאלות של גולשים בנושאים רבים ומגוונים, ומאפשר לכל גולש לענות עליהן באופן מקצועי, כדי לסייע לכולנו

Read More »

mybusiness מערכות crm

בית תוכנה למערכות CRM MyBusiness מערכות CRM . סיירוניקס טכנולוגיות בע”מ מפתחת ומשווקת מערכות CRM ארגונים רבים במשק. החברה פיתחה לאורך השנים מספר מודולים על

Read More »