בר לאירועים פרטיים ועסקיים

בר אקטיבי לאירועים פרטיים ועסקיים. מצויד בספוטים זוהרים, בדים מתחלפים ודיספליי משקאות מרשים וכמובן צוות ברמנים מקצוען שנותן לאורחים הרגשה שהאירוע קורה פעם בחיים. בקרו אותנו ב: www.vagosbar.co.il למה לקחת בר אקטיבי?
אחרי הצעת הנישואין המרשימה, הזוג שעומד להתחתן נתקל בבעיות האמיתיות: סגירת אולם, מעצב, די ג’יי, בר ועוד. הרבה זוגות שואלים את עצמם למה כדאי לקחת בר אקטיבי ומה זה בכלל אומר? כאן ניתן את התשובות. בר אקטיבי כשמו כן הוא: אקטיבי- כלומר פעיל. הברמנים שמאיישים אותו חייבים לתת שרות מקצועי ואדיב, והכי חשוב לעשות שמח. חלק עיקרי מהנאת האורחים תלויה באיכות של הברמנים. גם אם יוגשו על הבר משקאות יוקרתיים והבר נראה מיליון דולר בעיצובו, אך הברמנים יגישו אותה בצורה שלא תואמת את האירוע, לא עשינו כאן כלום. הרי אלכוהול אפשר לשתות גם בקיוסק ליד הבית. בר אקטיבי מוכר שרות ברמה אחרת לחלוטין. הרבה זוגות משתפים אותי בדילמה שמלווה לא מעט מהם: האם לקנות בקבוקים לבר של האולם, אולי לשים את השתייה על השולחנות או שמא להביא בר אקטיבי שיהיה אחראי למזיגה של האלכוהול?
א. אמנם אם הזוג קונה את השתייה החריפה הם יכולים לחסוך סכום נכבד של כסף במידה והם לא משתוללים עם הכמות, אבל הבעיה יכולה לבוא במהלך הערב אם תיגמר השתייה במהלכו (מה שיכול להוביל לכישלון של הערב) או במצב פחות גרוע אבל עדיין בעייתי- להישאר עם כמויות אדירות של שתייה שתמשיך עם הזוג לחתונת הכסף. הרי בינינו, מה יש לאנשים לעשות עם שני ארגזי וודקה ושישה בקבוקי וויסקי? מיותר לגמרי.
ב. בנוגע לבר של האולם, הרבה אולמות מציעים ברים מעוצבים ברמה של בר אקטיבי, אבל הם בד”כ מעסיקים חבר’ה צעירים שלא עברו קורס ואין להם מושג מה ההבדל בין רום לג’ין והקוקטייל היחידים שהם מכירים זה וודקה רד בול.כאן נכנס הבר האקטיבי: הוא מונע מהזוג כאב ראש לא נחוץ על כמויות של שתייה כי הוא מביא אלכוהול ללא הגבלה כל הערב, יש לו היצע גדול של משקאות כך שגם אורחים שלא חובבים שתייה חריפה יכולים להנות ממנו, הברים האקטיביים כיום מעוצבים ברמות של פאבים יוקרתיים וכיוון שהם מתפרקים הם יכולים להתמקם בכל אזור באולם, עפ”י דרישת הלקוח. עוד סיבה לקחת בר ולא לשים שתייה על השולחנות כדי להרים את האנשים מהכיסאות שיבואו לרחבת הריקודים. אחד הדברים החשובים באירוע הוא כמות האנשים שמגיעים לרחבה, ואם השתייה על השולחנות שלהם, יש להם עוד סיבה להישאר לשבת. לסיכום, אמנם אני לא אובייקטיבי בעניין, אבל לפי דעתי בר משקאות איכותי עם אנשים מקצועיים שיודעים לעשות את העבודה, הוא דבר שיכול להפוך כל אירוע טוב למעולה. אז לפני שאתם שוללים השכרת בר אקטיבי, תקדישו לזה כמה דקות של מחשבה. זה עלול להשתלם לכם.

אתר: http://www.vagosbar.co.il

ספק לתחום האירועים

שלום רב, שמי יריב אשכנזי מנכ”ל ג’מפר, אנו עוסקים בטכנולוגיה של מציאות רבודה “”Augmented reality, טכנולוגיה ייחודית שעוד לא נראתה בארץ לתחום החתונות והאירועים! מדובר

Read More »

א.רסי בע”מ

9304447 – 03 050-5202130 בניה קלה, בניה מתועשת,מבנים יבילים א.רסי בע”מ- מתמחה בבניה הקלה והמתקדמת ובמיגוון פתרונות בניה יצירתיים כמו כן החברה מתמחה בבניית מבנים

Read More »

השכרת רכב

הכל מהכל על השכרת רכב הכל מהכל על השכרת רכב. מהפרטים הכי קטנים עד ההכי גדולים שיש.

Read More »