ויטראז – סטודיו שטרסבורג

09-7427408 ויטראז – סטודיו שטרסבורג סטודיו שטרסבורג
במשך שנים נחשבו אומני הזכוכית והויטראז’ למיוחדים במינם, יצירות הפאר המאתרות כל פינת חמד בתבל, היו לאבן שואבת עבור רבים מבין חובבי האומנות ותרבות היופי…
אומנות זו הכוללת עבודות בתחום: מוזאיקה – פסיפס, פיוזינג, ויטראז’ ועוד, אשר קסמה לרבים בעולם, נטמעה לפני כעשרים שנה גם בישראל. בעיר רעננה הקטנה, שקד ועמל משה שטרסבורג זכרונו לברכה, על מיצגים מרהיבים המפארים היום בתים ומוסדות רבים בישראל. משה שטרסבורג ז”ל, הקדיש במשך השנים, תשומת לב רבה לחשיפת אנשים בישראל לאומנות ייחודית זו. פועלו וחזונו של שטרסבורג, קרמו עור וגידים כעבור שנים רבות, וכיום שייכת אומנות הוויטראז’ לתודעת הרבים בישראל.
את פועלו של משה שטרסבורג ז”ל ממשיכים עוד היום ילדיו, ובזכות מחויבותם ואהבתם למרשת אומנות הזכוכית שהטמיע בהם אביהם, הפך סטודיו שטרסבורג, למוביל בתחום אומניות הזכוכית בארץ בתחומים כמו: פיוזינג, וירטראז’ ועוד.
יחודו של הסטודיו באווירה הקסומה השוררת בו, אווירה המאפשרת ומקנה תרבות לימוד והתמקצעות מיטביים בכל תחומי אומנות הזכוכית לסוגיה, כגון: ויטראז’, מוזאיקה – פסיפס ועוד. התלמידים בחוגים הרבים המתקיימים בסטודיו שטרסבורג, זוכים להיפגש פנים אל פנים עם מורשתם של אומני זכוכית. כך, ורק כך מגיעים אומני הזכוכית של דור העתיד להישגים עוד בטרם הבשילו עדיין.
סטודיו שטרסבורג, שם דגש על איכות ההדרכה והיחס האישי לכל תלמיד, יכולתם של המנחים והחונכים בסטודיו לשמש כמשענת לכל תלמיד, הופכת את חווית הלימוד בסטודיו, לאירוע מקסים כל יום מחדש.
אך מעבר ליכולות הלימוד בסטודיו, עשה לעצמו שטרסבורג שם עולמי מוכר, וכך, מזה שנים משמש כמוקד מקצועי המספק יצירות זכוכית ייחודיות לפרטיים ולמוסדות. יצירותיו המפארות מוסדות רבים, נחשבות ליצירות אומן ממעלה ראשונה, זאת בזכות המגע וראיית השלם גם ביצירה המורכבת ממספר רב של חלקים.
סטודיו שטרסבורג מזמין אתכם להתרשם ולהתאהב במקצוע וביצירות המרהיבות של פיוזינג, ויטראז’, מוזאיקה – פסיפס ועוד, כי באומנות הזכוכית, בדיוק כמו במשקה טוב, ככל שהניסיון גדול יותר, כך האיכות גבוהה יותר…
עולם מעשה ידיי אומן…

טלפון: 09-7427408
אתר: http://www.glassart.co.il/