חדשות קידום אתרים

חדשות קידום אתרים- אם קישורים חשובים לכם (כמובן שכן…) וכידוע, גוגל מאד מעריך קישורים מאתרי web 2.0. אז הנה טיפ קטן שיעזור לכם למצוא את האתר . מה צופן לנו העתיד בתחום קידום האתרים? הרשת כל הזמן משתנה… האם אלגוריתם החיפוש ואסטרטגיות השיווק יישארו כמו שהן?
חוזי עתיד החיפוש צופים כמה נקודות מרכזיות:
• הזחלנים של מנועי החיפוש קרובים למיצוי יכולתם ויעילותם
• אינדיקאטורים מגולשים אחרים יהיו ממדים חשובים יותר מאשר תוכן
• חיפוש אוניברסאלי שינה את שם שמשחק בדירוג
• שכחו מדירוג. חשבו יותר… התחייבות
עתיד ה- SEO
המודל על פיו פועלים הזחלנים של גוגל תוכנן עבור תכנים של טקסט בלבד ואל מולטימדיה. הזחלן לא יכול לצפות מאחורי הוילון. יש לו בעיה בלנווט במסדי נתונים אשר המידע לא מקושר בלינקים או מסומן בכל דרך אחרת. מנועי החיפוש ייאלצו למצוא דרכים אחרות לסריקת תכנים ומידע.
רשתות חברתיות, בלוגים וכו’ מצביעים על שינוי מגמה. מעידן בו חשיבות נמדדת על ידי מנהל האתר אשר הוא האינדיקאטור לחשיבות אתרים אחרים כאשר הוא מצביע עליהם מתוך אתרו. לעבר עידן בו חשיבות תוכן נמדדת מתוך סיגנלים קהילתיים.
חיפוש אוניברסאלי, דחק הצידה את דף תוצאות החיפוש. יותר ויותר גולשים שולפים אינפורמציה אשר יש לה סימוך ואמינות בקרב קהילת המשתמשים. אינפורמציה טובה נשלפת מתוך פורומים, בלוגים, קבוצות בפייסבוק.
רשימת החיפוש נהפכת יותר ויותר אישית ומגמה זו תמשיך. תגדל המגמה בה מנוע החיפוש ישלוף תשובות לשאלות מוכנות מראש במקום שאנו נאלף לדלות את האינפורמציה הרלוונטית לגבינו.
עתיד קידום האתרים יהיה קשור יותר בסיגנלים שקהילת המשתמשים שולחת ולא הסיגנלים שמנהלי האתרים שולחים.
מהם הסיגנלים אם כן???

אתר: http://www.my-tech-guide.com