יובל קרפובסקי – עיצוב אתרי פלאש

052-2252994 יובל קרפובסקי – עיצוב אתרי פלאש ובניית אתרים, חיפה.טיפים וכל מה שחשוב לדעת. סדרת מאמרים בנושא. כל מה שחשוב לדעת! וגם, טיפים חשובים לפני ביצוע העסקה, במה כדאי לחסוך ובמה לא. הסטודיו הוקם ע”י יובל קרפובסקי ב – 2004 התמחה באתרי תדמית ופורטפוליו ומזוהה כיום בעיקר עם אתרי אמנות ועיצוב.
הדגש הוא על תכנון ועיצוב שיהיו נכונים לצרכים האישיים של כל לקוח.מתן חשיבות עיקרית לעיצוב נקי פשוט מקורי ומושך.העברת המסר בצורה הכי ישירה ונכונה וכל זאת תוך כדי נגישות התוכן למנועי חיפוש.
אנו מאמינים ששימוש בעיצוב נכון ,אנימציה , אינטראקטיביות ודינאמיות הם הדרך הבטוחה ביותר להגיע ללקוחות כיום, ולכן אנו משקיעים זמן רב במחשבה על הקריצה הקטנה שתבליט אותך מבין המתחרים.
בניית אתר כוללת כמה שלבים: תכנון מוקדם שכולל סקר שוק ובחירת קהל יעד, ניתוח צרכי קהל המטרה וגיבוש קונספט ואסטרטגיית פעולה מתאימה.
לאחר מכן מתחיל תהליך העיצוב: יצירת סקיצה ראשונית והתאמתה לדרישות הלקוח, בניית האתר ,מערכת תוכן וסטטיסטיקה, ירידה לפרטים הכי קטנים, תיקונים והתאמת האתר לכל סוגי הדפדפנים והרזולוציות, אופטימיזציה של התוכן למנועי חיפוש, כל זאת עד לאישור סופי מהלקוח.

טלפון: 052-2252994
אתר: http://www.ykstudio.net

רייכמן פתרונות אינטרנט

רייכמן פתרונות אינטרנט החלה את דרכה כחברת קידום אתרים במנועי החיפוש (SEO). עם הזמן החברה התפתחה לתחומים נוספים בתחום ה – Web. הניסיון והידע הרב

Read More »

בלקבוקס  

ברוכים הבאים לשירותי הקידום האוטומטים של בלקבוקס- צריכים תנועה לאתר? צפיות אמיתיות לסרטון שלכם? לייקים לעמוד הפייסבוק? הגעתם למקום הנכון! הזמינו באתר וקבלו תוצאות מיידיות.

Read More »

פיתוח אפליקציות

03-6872982 פיתוח אפליקציות לפייסבוק, לאייפון, לאנדרואיד פיתוח אפליקציות לפייסבוק, לאייפון, לאנדרואיד או לכל אתר אינטרנט, הוא טרנד שהולך ומתחזק בשנים האחרונות. מותגים וחברות רבות מעדיפים

Read More »

KNOW

073-2240000 KNOW אתר שמרכז שאלות של גולשים בנושאים רבים ומגוונים, ומאפשר לכל גולש לענות עליהן באופן מקצועי, כדי לסייע לכולנו

Read More »

mybusiness מערכות crm

בית תוכנה למערכות CRM MyBusiness מערכות CRM . סיירוניקס טכנולוגיות בע”מ מפתחת ומשווקת מערכות CRM ארגונים רבים במשק. החברה פיתחה לאורך השנים מספר מודולים על

Read More »