יובל קרפובסקי – עיצוב אתרי פלאש

052-2252994 יובל קרפובסקי – עיצוב אתרי פלאש ובניית אתרים, חיפה.טיפים וכל מה שחשוב לדעת. סדרת מאמרים בנושא. כל מה שחשוב לדעת! וגם, טיפים חשובים לפני ביצוע העסקה, במה כדאי לחסוך ובמה לא. הסטודיו הוקם ע”י יובל קרפובסקי ב – 2004 התמחה באתרי תדמית ופורטפוליו ומזוהה כיום בעיקר עם אתרי אמנות ועיצוב.
הדגש הוא על תכנון ועיצוב שיהיו נכונים לצרכים האישיים של כל לקוח.מתן חשיבות עיקרית לעיצוב נקי פשוט מקורי ומושך.העברת המסר בצורה הכי ישירה ונכונה וכל זאת תוך כדי נגישות התוכן למנועי חיפוש.
אנו מאמינים ששימוש בעיצוב נכון ,אנימציה , אינטראקטיביות ודינאמיות הם הדרך הבטוחה ביותר להגיע ללקוחות כיום, ולכן אנו משקיעים זמן רב במחשבה על הקריצה הקטנה שתבליט אותך מבין המתחרים.
בניית אתר כוללת כמה שלבים: תכנון מוקדם שכולל סקר שוק ובחירת קהל יעד, ניתוח צרכי קהל המטרה וגיבוש קונספט ואסטרטגיית פעולה מתאימה.
לאחר מכן מתחיל תהליך העיצוב: יצירת סקיצה ראשונית והתאמתה לדרישות הלקוח, בניית האתר ,מערכת תוכן וסטטיסטיקה, ירידה לפרטים הכי קטנים, תיקונים והתאמת האתר לכל סוגי הדפדפנים והרזולוציות, אופטימיזציה של התוכן למנועי חיפוש, כל זאת עד לאישור סופי מהלקוח.

טלפון: 052-2252994
אתר: http://www.ykstudio.net