כוכב המחשבים והמיגון

0525-91-32-91 מכירה תיקון והתקנה:מחשבים,שרתים,מצלמות אבטחה במעגל סגור,אזעקה,אינטרקום חברת כוכב המחשבים והמיגון הוקמה לפני 5 שנים ע”י צוות מהנדסי רשתות מחשבים מוסמכים מטעם מיקרוסופט וצוות טכנאים מקצוענים מהשורה הראשונה.
בין היתר תחומי הפעילות שלנו הם בתחום האבטחה והמיגון לבית/ולעסק התקנה ותחזוקה של מצלמות אבטחה במעגל סגור,אזעקות ואינטרקום,מרכזיות טלפונית,פתרונות גיבוי ושיחזור מידע מתקדמים,מחשבים ,שרתים ומתן תמיכה לעסקים ותחנות עבודה,השירות שלנו איכותי ומקצועי בעל ניסיון רב בתחום המחשוב.
העיקרון המנחה את סדר היום של החברה הוא מתן השירות היעיל, המקצועי, אצלנו מקצועיות היא ערך ומקצוענות היא דרך והשירות המשתלם המקיף והאדיב ביותר,
תוך אספקת קשת רחבה ומגוונת של שירותים ומוצרים מגוונים.

כוכב המחשבים והמיגון הציבה לעצמה מטרה,לאפשר הן ללקוח הפרטי והן לבתי-העסק לקבל את כל שירותי המחשוב אבטחה ומיגון
הכל תחת קורת גג אחת. ולכן, תוכלו למצוא בכוכב המחשבים והמיגון מענה בתחום המחשוב: תיקון ומכירה של מחשבים ניידים ונייחים, תמיכה ותחזוקה לשרתים בעסקים.
התקנה ותחזוקה של כל סוגי מערכות אבטחה ומיגון כגוון: מצלמות במעגל סגור,אזעקות,אינטרקום, ובנוסף מדפסות וציוד היקפי.
בכוכב המחשבים והמיגון מקפידים תמיד לחדש ולהרחיב את מלאי הסחורה, על-מנת לספק כל מוצר נצרך באופן מיידי,ובנוסף אחת לחודש אנו מבצעים סקר שביעות רצון הלקוח על מנת לשפר את השרות ללקוח ככל שניתן.
עובדה זו מאפשרת לכוכב המחשבים והמיגון להציע את המחירים הזולים ביותר ואת המבחר הגדול ביותר.
לכוכב המחשבים והמיגון מעבדת מחשבים מקצועית ומתקדמת ושירות טכנאים לבית הלקוח ללא תשלום, אנו מספקים מענה יעיל ושירות מהיר מקצועי ואמין לכל תקלה.
אנו, צוות כוכב המחשבים והמיגון שמחים לארח אותך באתר ומזמינים אותך לסייר ולהתרשם ממגוון השירותים המוצעים.

אצלנו הלקוח הוא מרכז העשיה ונשמח אם תצטרף למועדון הלקוחות הרבים שכבר מרוצים מכוכב המחשבים והמיגון……אנחנו בדרך לעוד לקוח מרוצה.

טלפון: 0525-91-32-91
אתר: http://www.comp4you.co.il