מגוון בשמים במחירים נמוכים | בושם לאישה

בשמים מכל הסוגים תכשירי קוסמטיקה מתנות בושם לאישה,בשמים לאישה,בשמים לגבר, בושם לגבר, פרפיום לגבר בשמים בעלי ריחות וניחוחות יוקרתיים ,בשמים במבצע Call Perfume מציעה ללקוחותיה מגוון בשמים יוקרתי המתעדכן בהתמדה, מחירים נוחים וחוויית שירות יוצאת דופן המאופיינת בתשומת לב אישית ובהקשבה לצרכי הלקוח עד לפרט הקטן ביותר.
החברה החלה את פעילותה בישראל בשנת 1996 מתוך מטרה לאפשר לצרכנים לרכוש בשמים יוקרתיים מהמותגים המובילים בעולם במחירים נוחים. מחברה בת שני עובדים שטיפלו בכל תחומי העסק התפתחה Call Perfume לחברה המעסיקה כיום למעלה מ 30 עובדים במחלקות השונות. הטיפול המסור והאישי בכל פניה נשאר כשהיה ואף גדל והתפתח עם הלקוחות והיצע השירותים המגוון שמעניקה החברה.
חוויית הלקוח
חוויית ההתקשרות עם Call Perfume מאופיינת במהימנות, אסתטיקה ויחס אישי לכל לקוח. היקף הפעילות העסקית של החברה מאפשר התקשרויות ושיתופי פעולה עם מועדוני לקוחות של מותגי אפנה מובילים ועסקים משלימים המעוניינים בהעשרת השרות עבור לקוחותיהם. על לקוחות החברה נמנים גם אתרי סחר גדולים כדוגמת WallaShops, NanaShops, ו Getit.
קטלוג הבשמים של Call Perfume מתעדכן ומופץ כ-6 פעמים בשנה בכ – 100,000 עותקים לנוחיות הקניה המחושבת והמהירה; באתר האינטרנט של החברה מוצע שרות ייחודי המאפשר בחירת והתאמת ניחוחות על-פי משפחות ריח ונתונים נוספים; באתר ניתן למצוא גם מידע מעודכן לגבי מבצעים וחידושים בעולם הבישום.
Call Perfume מקיימת ימי מכירה בעסקים לנוחות השרות לעובדים ומפגש אישי עם האנשים שמאחורי הקטלוג המהודר, ממשקי הסחר האלקטרוני והשרות הטלפוני.
קשר ויחס אישי באים לידי ביטוי גם בחנות הייחודית של החברה בה ניתנת הזדמנות ללקוחות לפגוש את כל מותגי הבושם האהובים עליהם בסביבה מעוצבת ובמחירים זהים למחירים הנוחים והמוכרים מהקטלוג. החנות משלימה את חוויית הקניה של לקוחות Call Perfume ומאפשרת להם ליהנות מנוחות ונגישות מקסימאלית.
נוחיות קניה, מהימנות ויעילות
מחלקת הסחר האלקטרוני של Call Perfume מקבלת הזמנות מקוונות 24 שעות ביממה באמצעות אתר החברה. כל העסקאות המקוונות נערכות באמצעות ממשקים מאובטחים.
מרכז קבלת ההזמנות הטלפוניות ממוקם במשרדי החברה ומעניק טיפול אישי לכל לקוח/ה. פניות אחרות זוכות להתייחסות מהירה ומועברות לבעל התפקיד המתאים בחברה. לקוח המבצע הזמנה באמצעות אתר החברה יכול לעקוב on-line אחר התקדמות הטיפול בעניינו.
ב Call Perfume יודעים להעריך את האסתטיקה והאלגנטיות שהם חלק מרכישת מותגי בושם יוקרתיים ומקפידים להשלים את החוויה עד סופה. ההזמנות נארזות בקופסה מעוצבת וממותגת יחד עם דוגמיות בושם ואפשרות לצרף כרטיס ברכה ואריזת מתנה מהודרת.
המחסן הלוגיסטי ממוקם במבנה המשרדים ומנפיק מדי יום את ההזמנות שהתקבלו ביום הקודם. מוצרי הבישום נארזים בתשומת לב ונמסרים לבתי הלקוחות ע”י חברת FedEx שהיא אחת מחברות השילוח הגדולות והמהימנות בעולם. למרות ההתחייבות למסירה תוך 7 ימי עסקים מגיעות רב ההזמנות ליעדן תוך 48 שעות.
אנשים שעושים מותג
Call Perfume הוקמה על-ידי רון שרוני – מקצוען בתחום הבישום. רון מחזיק בתואר שני במנהל עסקים בינלאומיים מטעם האוניברסיטה האמריקאית בפריס וכיהן כמנהל יצוא עבור יצרני בושם באירופה ואסיה. ההיכרות המעמיקה עם שווקים שונים וההתנסות הממושכת של רון בעולם הבישום מעמידים לרשות לקוחות החברה ידע מקצועי רחב ועדכני, ותק, ניסיון והבנה לגבי מרכיבי חוויית הרכישה.
הסגנון האישי, הקשב האמיתי לצרכי הלקוח וההקפדה הדקדקנית על כל פרט מאפיינים את החברה מיום היווסדה ועד היום. ב Call Perfume יודעים כי נאמנות לקוחות היא מה שבונה עסקים לטווח ארוך ותעיד על כך יציבותה הפיננסית המבוססת של החברה.
בקרוב יפתחו מרכזים לוגיסטיים של Call Perfume גם באירופה ויחד איתם יתרחב מגוון המוצרים שיכלול גם קוסמטיקה, טיפוח, איפור ואפשרות למכירה סיטונאית וקמעונאית מקוונת. במקביל יועמקו קשרי שיתוף הפעולה עם חברות ועסקים מובילים בארץ – מכירה ישירה לעסקים, שיתוף פעולה עם מועדוני לקוחות ויבוא בלעדי של מותגי נישה אקסקלוסיביים אותם ניתן יהיה לרכוש בחנויות יוקרתיות ובאמצעות ערוצי השיווק הייחודיים של Call Perfume.

אתר: http://www.callperfume.co.il/

בטון מוכן

9865511-2-3 – 04 בטון מוכן באזור הצפון ניתן למצוא בבטון קדמאני ובנוסף טיט וכל סוגי הבטון מובא, מושב ועוד. מה זה בטון מוכן ואיך מכינים

Read More »

קמפ דויד מזרני איכות אורטופדיים

08-9327799 יצור ושיווק מזרונים, כריות ויסקו אורטופדיות, מיטות מרופדות מעוצבות, ספות נוער, מיטות ספר, מיטות וחצי, מיטות חשמליות, ספה נפתחת, ועוד מפעל קמפ דויד מזרוני

Read More »

קמפ דויד מזרני איכות אורטופדיים

08-9327799 יצור ושיווק מזרונים מכל הסוגים ומכל המידות, כריות ויסקו ג’ל אורטופדיות, מיטות, ספות נוער ועוד, אספקה מהירה לכל הארץ מפעל קמפ דויד מזרוני איכות

Read More »

אתר ויטמינים | דיאטה hcg

527151972 אתר מכירות איכותי לויטמינים צמחי מרפא דיאטה hcg ותוספי תזונה אתר מכירות איכותי ואמין לויטמינים צמחי מרפא תוספי מחזון תוספי תזונה דיאטה hcg דיאטה

Read More »