מזור FOREVER

מזור FOREVER מציעה מהפיכה בתחום מוצרי הבריאות הטבעיים. מזור FOREVER הינם משווקים מורשים של מוצרים המכילים ג’ל אלוורה זהה לג’ל שבעלה. פוראוור הינה החברה היחידה בעולם בעלת פטנט ייחודי המייצב את הרכיבים מזור FOREVER מציעה מהפיכה בתחום מוצרי הבריאות הטבעיים. מזור FOREVER הינם משווקים מורשים של מוצרים המכילים ג’ל אלוורה זהה לג’ל שבעלה. פוראוור הינה החברה היחידה בעולם בעלת פטנט ייחודי המייצב את הרכיבים הפעילים של הג’ל ומונע את התחמצנותו.
מזור FOREVER, שמה לה למטרה להפיץ את בשורת הבריאות ההוליסטית הרואה את הגוף כמכלול, ולא טיפול כמו שאנו מורגלים, הנותן מענה רק לסימפטומים.

באתר תוכלו למצוא מגוון מוצרים המבוססים על ג’ל אלוורה לטיפול בבעיות רפואיות שונות כגון: טיפול בעצירות, בעיות עיכול, בעיות מפרקים, בעיות עור וטיפוח העור ואפילו מוצרים לטיפול בבעלי חיים. כמו כן, תוכלו למצוא מגוון מוצרי אלוורה המתאימים לתקופת ההריון וללידה, מוצר הדגל שלנו – אלופירסט אשר הוכח כמקל על כאבי תפרים אחרי לידה.

בסדרת מוצרי האלוורה שלנו תמצאו מגוון מוצרים על בסיס ג’ל האלוורה המתאימים למריחה על הגוף או הפנים המתאימים לכל בעיות העור, מתאימים לטיפול בכוויות או בפצעים ותורמים לטיפוח ומיצוק עור הפנים. בנוסף, במזור FOREVER משווקים משקאות אלוורה המבוססים על צמח האלוורה. משקה אלוורה מתאים לטיפול במגוון בעיות בינהם בעיות עיכול, טיפול בעצירות וחיזוק המערכת החיסונית, משקה אלוורה מגיע במגוון טעמים ומתאים לילדים ומבוגרים כאחד.

בנוסף, במזור FOREVER מציעים מפגשים עסקיים למטפלים ומשווקים, סדנאות בתחום המכירות והשיווק ויצירת הזדמנויות עסקיות.

אתר: http://www.mazorforever.co.il