עיצוב הבית

האתר המקצועי לעיצוב הבית,מאגר של עשרות אלפי מוצרים הוא אתר שנועד לשימוש מקצועי לאדריכלים, מעצבי פנים, קבלנים, קניינים, חנויות מקצועיות לחשמל, ריהוט, מטבחים, תאורה ולכל עם ישראל.

השפע החדש הגודש את החנויות בכל תחומי המוצרים לבית כמו: מטבחים, אמבט ושירותים, ריצוף וחיפוי, תאורה, ריהוט, דלתות וחלונות, ותוספות אחרות, לא מאפשר לעוסקים בעיצוב ובתכנון הבית להכיר את כל המוצרים המצויים בשוק הישראלי בצורה יסודית וקלה.

האתר שבפניכם בא לענות על כל הצרכים הללו בלחיצת כפתור, בו תוכלו לראות בקלות את כל המוצרים והאביזרים הקשורים לעיצוב ותכנון הבית, לפי הקטגוריות שצוינו.

לנוחיותכם, כל קטגוריה הנמצאת באתר תאפשר לכם לראות את המגוון הרחב של המוצרים הנבחרים של כל החברות מהשורה הראשונה בישראל, הפועלות בשוק באותם תחומים.

כל מוצר בכל קטגוריה מוצג בפניכם על כל גווניו על ידי צילום מהודר שניתן להגדלה ובנוסף לשימושכם, מפרט טכני מדויק וכן הורדה לתכנת אוטו כאד במידה וקיים קובץ כאד.

המבחר הגדול של המוצרים בכל קטגוריה מאפשר לכם לבחור את המוצר המתאים לכם, לקבל מידע על החברה העומדת מאחרי המוצר, והיכן ניתן להשיגו.

חדשות וחידושים:
אתרa-designer מציג לכם במדור “חדשות וחידושים” את החידושים האחרונים בכל קטגוריה.

כאמור, אנו לא מוכרים לכם דבר. את הבחירה והקניה אנו משאירים לכם בידיעה שנתנו לכם את כל הכלים האפשריים על מנת לעשות את הבחירה הנכונה.

בהצלחה
הנהלת חב’ לבאר תקשורת והפקות
מפעילת האתר a-designer

אתר: http://www.a-designer.co.il/

בטון מוכן

9865511-2-3 – 04 בטון מוכן באזור הצפון ניתן למצוא בבטון קדמאני ובנוסף טיט וכל סוגי הבטון מובא, מושב ועוד. מה זה בטון מוכן ואיך מכינים

Read More »

קמפ דויד מזרני איכות אורטופדיים

08-9327799 יצור ושיווק מזרונים, כריות ויסקו אורטופדיות, מיטות מרופדות מעוצבות, ספות נוער, מיטות ספר, מיטות וחצי, מיטות חשמליות, ספה נפתחת, ועוד מפעל קמפ דויד מזרוני

Read More »

קמפ דויד מזרני איכות אורטופדיים

08-9327799 יצור ושיווק מזרונים מכל הסוגים ומכל המידות, כריות ויסקו ג’ל אורטופדיות, מיטות, ספות נוער ועוד, אספקה מהירה לכל הארץ מפעל קמפ דויד מזרוני איכות

Read More »

אתר ויטמינים | דיאטה hcg

527151972 אתר מכירות איכותי לויטמינים צמחי מרפא דיאטה hcg ותוספי תזונה אתר מכירות איכותי ואמין לויטמינים צמחי מרפא תוספי מחזון תוספי תזונה דיאטה hcg דיאטה

Read More »