קידום אתרים חינם

קידום אתרים חינם, אם אין לכם תקציב על-מנת לקדם את אתרכם, תוכלו לנסות זאת לבד. באתר הסבר צעד אחרי צעד איך לקדם את האתר לבד קידום אתרים מקצועי אינו עסק זול, אבל אם אתם בעלי אתר שלא יכולים להרשות לעצמכם להוציא את הסכומים הדרושים עבור קידום אתרים – הגעתם לאתר הנכון. אתר זה מיועד לתת לכם את המידע ואת הכלים לקידום אתרים באופן עצמאי ללא השקעה כלכלית או בהשקעה כלכלית מינימלית. אתר זה מיועד לתת את הכיוון הראשוני גם עבור מקדמי אתרים מתחילים. האתר בנוי על פי מסגרת עבודה בסיסית שמתוכה תוכלו לבנות את שיטת העבודה שלכם.
תהליך קידום האתרים מתחלק לשישה חלקים בסיסיים:
1. עבודת הכנה לפני קידום אתרים
2. מחקר מילים
3. קידום אתרים פנימי חלק א’ – אופטימיזציה מבנית
4. קידום אתרים פנימי חלק ב’ – אופטימיזציית תכנים בהתאם לתוצאות מחקר המילים
5. קידום אתרים חיצוני – בניית קישוריות לאתר
6. עבודה שוטפת
אתר זה מחולק על פי שלבים אלה. מומלץ מאד לעבוד על פי השלבים ולא לקפוץ לשלב מאוחר לפני שסיימתם את השלבים שלפניו. לכל שלב יש כלים ומשימות, מומלץ מאד למלא את המשימות ביסודיות – המשימות בעצם מהוות את תהליך קידום האתר. אם תשקיעו זמן ומאמץ בלקרוא וליישם את מה שיש פה באתר מובטחת לכם תנועה מוגברת ואיכותית יותר של גולשים לאתרכם.
תוכלו לעבור ולהבין את השלבים השונים על ידי שימוש בתפריט מימין. כל הכלים שיעזרו לכם בתהליך נמצאים בעמוד כלים לקידום אתרים מהתפריט העליון. באתר יש גם משימות קידום אתרים, לאחר שקראתם שלב מהתהליך זה הזמן לבצע את המשימות שלו. אל תחתכו פינות – קידום אתרים זוהי עבודה יסודית. בצעו את המשימות באופן יסודי על פי הסדר.
ברגע שתעברו על התהליכים, ותבצעו את המשימות – מובטח לכם שאתרכם ישפר את מיקומיו עבור ביטויי המפתח החשובים לכם.
אני אומר לכם מראש – אל תצפו לתוצאות תוך יום-יומיים, קידום אתרים אורך זמן. תוצאות ראשוניות ניתן לראות בין חודש לשלושה חודשים (תלוי בתחרותיות של הביטוי ואיכות האתר אותם אתם מנסים לקדם), תוצאות מהותיות יותר ניתן יהיה לראות אחרי חצי שנה של עבודה שוטפת על קידום האתר.
חשוב להדגיש שהדרך אינה קלה ואינה פשוטה – אמנם אתר זה מתווה תכנית כללית לקידום אתרים – אבל הוא לא מגיש לכם הכל על מגש של כסף. האתר יעניק לכם את המידע ואת הכיוון – אבל את העבודה הקשה תצטרכו לעשות אתם בעצמכם. התוצאות תלויות במאמץ ובזמן שתשקיעו בקידום האתר. תשקיעו מעט זמן ומאמצים התוצאות יהיו מינימליות, תשקיעו זמן רב ומאמצים קשים התוצאות של עבודתכם יפתיעו אתכם לטובה.
שיטת קידום האתרים המוצגת פה היא שיטה אתית שהולכת בהתאמה עם הנחיות גוגל. מה שנקרא בשפת המקצוע – White Hat SEO. קידום בשיטה זו יביא לתוצאות בטווח הרחוק יותר משיטות קידום לא אתיות אולם התוצאות יהיו יציבות הרבה יותר ולא תהיה שום סכנת ענישה לאתרכם.
רמת הידע הדרושה לקדם את אתר האינטרנט שלכם באופן עצמאי ובסיסי היא רמת ידע בסיסית לגבי שימוש במחשבים. אין צורך לדעת ולהבין שפות תכנות.

אתר: http://www.e-free.co.il